• Dodaj do listy życzeń
  5 698,00 zł
  Wysokość 73 cm Wysokość siedziska 40 cm Głębokość  95 cm Głębokość siedziska 63 cmCena dotyczy modułów przedstawionych na zdjęciu oraz powyższym rysunku. W celu otrzymania wyceny wybranych wymiarów kanapy prosimy o kontakt.  Kanapa na zamówienie indywidualne, czas realizacji wynosi do 8 tygodni. Mebel wykonywany ręcznie - wymiary mogą różnić się +/- 3 cm.
  6 - 8 tygodni
 • Dodaj do listy życzeń
  Cena się nie wyświetla? Kliknij Zapytaj o cenę!
  Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.  Dostępny wybór koloru tapicerki. Czas realizacji do 4 tygodni.
 • Dodaj do listy życzeń
  Cena się nie wyświetla? Kliknij Zapytaj o cenę!
  Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.  Dostępny wybór koloru tapicerki. Czas realizacji do 8 tygodni.
 • Dodaj do listy życzeń
  8 199,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-1FR-BL + ELE-1 + ELE-SZL-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  3 699,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-BS(20) +ELE-65-1 + ELE-65-1 + ELE-BS(20) w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  7 699,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy z szezlongiem utworzonego z modułów: ELE-75-1-BL + ELE-75-1 + ELE-75-SZL-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej.
  8 tygodni
 • Dodaj do listy życzeń
  7 049,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy z szezlongiem utworzonego z modułów: ELE-75-1-BL +ELE-75-1 + ELE-75-1-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  5 049,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-1-BL + ELE-1 + ELE-1-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  7 099,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-SZLR-L + ELE-2R-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  11 599,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-1-FR-BL + ELE-1 + ELE-SZL-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  8 049,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-2,5-BL + ELE-SZL-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej. Czas realizacji do 8 tygodni.
  Obecnie brak na stanie
 • Dodaj do listy życzeń
  5 699,00 zł
  Cena dotyczy modelu sofy utworzonego z modułów: ELE-1-BL + ELE-1 + ELE-1-BP w tapicerce z grupy tkanin A.Cena zależna jest od wybranych modułów oraz tapicerki. W celu wyceny modelu utworzonego z wybranych modułów prosimy o wiadomość. Opisy rysunków modułów widocznych na zdjęciach znajdują się w informacjach dodatkowych poniżej.
  8 tygodni