Płatności i wysyłka

Formy płatności

Sklep internetowy puffo.pl oferuje następujące metody płatności:

• przelew tradycyjny - przelew na rachunek bankowy PUFFO mBank: 22 1140 2004 0000 3702 7709 6614 wykonany nie później niż w ciągu 3 dni od dokonania zamówienia. Termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie PUFFO. O fakcie przyjęcia zamówienia do realizacji (zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie) zostaną Państwo poinformowani mailowo.

• poprzez system szybkich płatności PAYU i PAYPAL - szybko, bezpiecznie i wygodnie. System nie wymaga rejestracji, a wpłata jest księgowana natychmiast na naszym koncie i zamówienie w tej samej chwili przyjęte zostaje do realizacji.

• Kartą lub gotówką w momencie odbioru osobistego towaru.

--------------------------------

Dostawa

PUFFO realizuje dostawy za pośrednictwem:

• Firm kurierskich: DHL, DPD (w zależności od wagi i gabarytów przesyłki)

• Transportu firmowego (opcja dostępna dla przesyłek niestandardowych)

System każdorazowo wyliczy łączny koszt dostawy zamówienia uzależniony od: - ilości paczek; - wagi każdej z nich; - gabarytów każdej z nich; - standardowego/niestandardowego kształtu przesyłki;

Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł są wysyłane bezpłatnie.

Koszt takiej wysyłki może oscylować w granicach 9,90-99 zł dla przesyłek standardowych.

Dla przesyłek ponadgabarytowych i nietypowych oferujemy wysyłkę towaru na palecie. Koszt takich wysyłek ustalany jest indywidualnie i powinien oscylować w granicach 80-200 zł

Dla mebli i innych produktów nienadających się do wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich udostępniamy opcję odbioru osobistego towaru.

W tym wypadku termin dostawy wskazany na stronie produktu i potwierdzony w zamówieniu jest terminem, w jakim towar będzie gotowy do odbioru w naszym showroomie PUFFO WNĘTRZA przy Al. Kraśnickiej 72, 20-718 Lublin.

Od tego terminu towar przechowywany będzie przez nas bezpłatnie prze 2 tygodnie. Po tym terminie, jeśli warunki magazynowe miejsca dotychczasowego składowania nie pozwolą na dalsze przechowywanie towaru gotowego do odbioru, towar może zostać przekazany do magazynu zewnętrznego, a Klient obciążony będzie kosztami transportu oraz składowania towaru. Termin dostawy uwzględnia czas realizacji zamówienia (liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie PUFFO do momentu nadania przesyłki) oraz czas przesyłki w drodze (zwykle 1-2 dni robocze).

PUFFO zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu wysyłki, gdy termin wysyłki przypada na piątek, a zawartość przesyłki jest krucha (w szczególności lustra, grafiki w szklanych ramach, meble, szklane dekoracje i naczynia) i może ulec zniszczeniu podczas weekendowych przeładunków na terminalach przeładunkowych firm kurierskich. W takim wypadku, zdawszy się na doświadczenie, nalegamy, aby przesyłkę nadać w kolejny dzień roboczy, tj. w najbliższy poniedziałek.