Toaletka MINI

1 699,00 zł

Dostępność: 35 - 45 dni roboczych

Informacje:
Szerokość61,4 cm
Głębokość50,4 cm
Wysokość roboczego blatu75,8 cm
Grubość blatu10,8 cm + 3 cm łączyna pod blatem

Więcej szczegółów

  • natural (sklejka)
  • soft black (aksamit)

Dodaj do listy życzeń
Udostępnij

* Wyposażenie blatu stanowi segment z podnoszoną klapą (wymaga wsparcia przy zamykaniu), a wewnątrz duże lustro i wybrana szkatułka z przegrodami.

* Proszę mieć na względzie, że meble są wykonywane ręcznie, więc należy przyjąć tolerancję wymiarową +/- 1cm.

WYKOŃCZENIE:

KOLOR (do wyboru z palety kolorów MINKO BASIC):

Boki są wykonane z płyty laminowanej o gr. 18- 30mm, w przypadku koloru WHITE wykończenie jest półmatowe i gładkie, pozostałe kolory z palety mają wykończenie półmatowe, ze strukturą bardzo drobnego "groszku".

STELAŻ POD MEBLE (typ basic):

Stelaż pod meblem jest wykonany ze spawanej stali, co gwarantuje meblowi ogromną stabilność i długą żywotność (podkonstrukcja nie jest widoczna, kiedy łóżko jest kompletne i użytkowane)

Widoczne wykończenie stelaża jest z okładziny z litego drewna bukowego lub dębowego, olejowanego, lub może być w kolorze BLACK/WHITE (bukowy stelaż malowany na czarno lub biało.

Szkatułka w blacie może być wykonana ze sklejki w wersji NATURAL, lub być wyłożona czarnym aksamitem w wersji SOFT BLACK.

DRUCIKI SPINAJĄCE STELAŻ:

----------------------------------------------------------

Proszę pamiętać, że drewno to materiał, który stworzyła natura. Pomiędzy kolejnymi partiami mebli, mogą zdarzyć się różnice w odcieniu lub kolorze, rysunku słoi drewna, oraz naturalne przebarwienia. Wszystkie powyższe są charakterystyczne dla mebli naturalnych i podkreślają niepowtarzalną specyfikę naszego wyrobu.